„Kelprojekto” darbuotojus vienija troškimas keisti rytojų, kurti ateities miestus ir geresnę gyvenimo kokybę jų gyventojams.

Mūsų vertybės

Mūsų vertybės – pagrindiniai mūsų kasdienio gyvenimo principai, jos persmelkia mūsų darbą, vienija mus, motyvuoja bei įkvepia siekiant kurti geresnę visuomenę.

Naudos

Siekiame, kad kiekvienam komandos nariui „Kelprojekte” būtų gera dirbti. Sužinokite, kuo galėsite džiaugtis prisijungę prie mūsų kolektyvo!

Naudos

Siekiame, kad kiekvienam komandos nariui „Kelprojekte” būtų gera dirbti. Sužinokite, kuo galėsite džiaugtis prisijungę prie mūsų kolektyvo!

„Šioje įmonėje ypač vertinu galimybę pasireikšti savo kūrybiškumui, komunikabilumu, taip pat yra skatinama priimti sprendimus savarankiškai. Tai leidžia man tobulėti, o jei reikia atsakymo, patarimo ar tiesiog paskatinimo, žinau, kad kolegos visada pagelbės.”

„Džiaugiuosi būdamas „Kelprojektas“ dalimi dėl galimybės dirbti su įdomiais ir dideliais projektais, kas leidžia man tobulėti savo srityje.”

„Mūsų organizacija yra patogi ir saugi pastovaus darbo vieta. Tai puiki įmonė jaunų specialistų tobulėjimui.”

„Labai vertinu tai, kad čia galiu būti savimi, turiu balansą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo bei yra daug galimybių bendrauti su kolegomis kuriant stiprų tarpusavio ryšį. Taip pat džiugina ir teikiamos naudos, organizuojamos šventės ir kiti smagūs dalykai, kurie padaro šį darbą mielu širdžiai.”

„Įmonės kultūra – pirmiausia žmogus. Labai svarbu, kad įmonė siekia ne vien finansinės naudos, bet ir sukuria puikią aplinką kiekvienam darbuotojui tobulėti, realizuoti save ir įsitraukti į sprendimus, kas padeda pasiekti bendro tikslo.”

„Čia darbuotojams sudarytos geros sąlygos dirti su naujausiomis programomis ir kompiuterine technika, įmonėje puiki darbinė atmosfera.”

Sėkmės istorijos

Patikima darbuotojų komanda – tai didžiausias įmonės turtas. Mūsų darbuotojai yra įvairiapusiški ir kiekvienas jų turi savo unikalią karjeros istoriją.

Karjeros galimybės

Jaunesnysis architektas (-ė)

Vilnius, Kaunas

1300-1700 €

Eismo srautų modeliavimo inžinierius/specialistas (-ė)

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

Nuo 2400 €

Kelių inžinierius (-ė)

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

Nuo 1400 €

Tiltų inžinierius (-ė)

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

2200-3200 €

Žemėtvarkos inžinierius (-ė)

Vilnius, Kaunas

Nuo 1900 €

Gręžimo operatorius (-ė)

Kaunas

1500 €

Geležinkelių inžinierius (-ė)

Vilnius, Kaunas

Nuo 2000 €

Technikas (-ė) Geležinkelių skyriuje

Vilnius, Kaunas

800-1250 €

Ar norėtumėte tapti mūsų komandos dalimi?

Jeigu neradote tinkamo darbo pasiūlymo tarp šiuo metu aktyvių darbo skelbimų, tačiau norite kandidatuoti, siųskite savo CV aprašymą ir trumpą prisistatymą apie tai, į kokias pareigas norėtumėte kandidatuoti/ kokia sritis Jus domintų ir mes būtinai susisieksime.

    Prisekite CV (.jpeg, .pdf, .png)