Valstybinės reikšmės magistralinio kelio Nr. A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruožo nuo 100,47 iki 101,79 km kapitalinis remonto projektas
Lietuvos metų gaminys, 2020 metai
Pėsčiųjų ir dviračių viadukas per T.Narbuto gatvę Vilniuje
Lietuvos Metų gaminys, 2019 metai
Grigiškių transporto mazgo rekonstrukcijos projektas III etapas
Lietuvos metų gaminys, 2018 metai
Magistralinio kelio A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ruožo nuo 35,40 iki 45,15 km rekonstravimo projektas
Lietuvos metų gaminys, 2018 metai

Pėsčiųjų tilto per T. Narbuto g. projektavimas

UAB „Kelprojektas“ projektuos pėsčiųjų ir dviračių viaduką per T. Narbuto g. Vilniuje.

Šio pėsčiųjų ir dviračių viaduko statybos projektiniai sprendiniai Lietuvoje buvo panaudoti pirmą kartą. Tai yra pirmasis ir vienintelis integralinis viadukas Lietuvoje – jo plieninė perdanga įbetonuota tiesiai į gelžbetonines atramas, nenaudojant atraminių guolių. Tokio sudėtingumo (integralinių viadukų) konstrukcijų projektavimas leidžia mūsų projektuotojams konkuruoti tarptautinėje rinkoje.

Pagrindinis daugiau kaip 67 m ilgio ir beveik 7 m pločio pėsčiųjų ir dviračių viaduko tikslas buvo panaikinti nereguliuojamą pėsčiųjų perėją T. Narbuto gatvėje ties esama viešojo transporto stotele, kurioje užfiksuota „juodoji dėmė“ bei pagerinti pėsčiųjų bei dviratininkų susisiekimą tarp gretimų gyvenamųjų rajonų, nekertant magistralinių gatvių. Pėsčiųjų ir dviračių viadukas yra pritaikytas žmonėms su negalia ir patogus tėveliams su vėžimėliais – turi nuovažas (pandusus) iš abiejų viaduko pusių.