Valstybinės reikšmės magistralinio kelio Nr. A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruožo nuo 100,47 iki 101,79 km kapitalinis remonto projektas
Lietuvos metų gaminys, 2020 metai
Pėsčiųjų ir dviračių viadukas per T.Narbuto gatvę Vilniuje
Lietuvos Metų gaminys, 2019 metai
Grigiškių transporto mazgo rekonstrukcijos projektas III etapas
Lietuvos metų gaminys, 2018 metai
Magistralinio kelio A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ruožo nuo 35,40 iki 45,15 km rekonstravimo projektas
Lietuvos metų gaminys, 2018 metai
Pakeliamo tilto per Danės upę pilies gatvėje, Klaipėdoje, rekonstrukcijos projektas
Lietuvos metų gaminys, 2016 metai

Karjera

„Kelprojekto” darbuotojus vienija troškimas keisti rytojų, kurti ateities miestus ir geresnę gyvenimo kokybę jų gyventojams.

Mūsų stiprybė – protingi ir talentingi žmonės, drąsiai prisiimantys atsakomybę ir siekiantys savo indėliu pranokti užsakovų lūkesčius.

 

Šiuo metu siūlome darbą kvalifikuotiems specialistams

Praktikos pasiūlymai

Jūsų pateiktų duomenų įsipareigojame neatskleisti jokiems tretiems asmenims bei naudoti tik su įdarbinimu mūsų įmonių grupėje susijusiais tikslais.

Jeigu neradote tinkamo darbo pasiūlymo tarp šiuo metu aktyvių darbo skelbimų, bet norite kandidatuoti, siųskite savo CV aprašymą el. paštu personalas@kelprojektas.lt ir trumpą prisistatymą apie tai, į kokias pareigas norėtumėte kandidatuoti/ kokia sritis Jus domintų.

 

Vertybės

Mūsų vertybės – mūsų veiklos pagrindas. Mūsų vertybės apibrėžia mūsų verslo kultūrą, tai, kuo mes tikime ir kas, mūsų manymu, yra svarbu.

Atvirumas

Atvirumas ir skaidrumas sukuria pasitikėjimą tiek viduje, tiek klientų, partnerių ir suinteresuotųjų šalių atžvilgiu. Būdami atviri ir klausydamiesi mus supančio pasaulio, mes kuriame tvirtą pagrindą naujoms partnerystėms ir sprendimams.

Smalsumas

Trokštame žinių. Tyrimai ir plėtra yra mūsų gyvybės šaltinis. Mūsų darbuotojai turi galimybių siekti novatoriškų sprendimų pasitelkdami smalsumą ir kūrybiškumą. Sėkmės pasiekiame išdrįsdami pabandyti.

Bendradarbiavimas

Mūsų sėkmė priklauso nuo mūsų noro ir galimybių bendrauti, aktyviai siūlant sprendimus, kai klientai to reikalauja. Gera sąveika yra tokia pat svarbi ir viduje, ir išorėje. Pagarba ir dėmesingumas, geranoriškumas ir malonumas sudaro palankią dirvą geriems santykiams ir saugumui kurti, taigi ir gebėjimui kurti pridėtinę vertę savo klientams ir aplinkiniam pasauliui.