Pėsčiųjų ir dviračių viadukas per T.Narbuto gatvę Vilniuje
Lietuvos Metų gaminys, 2019 metai
Magistralinio kelio A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ruožo nuo 35,40 iki 45,15 km rekonstravimo projektas
Lietuvos metų gaminys, 2018 metai
Grigiškių transporto mazgo rekonstrukcijos projektas III etapas
Lietuvos metų gaminys, 2018 metai
Pakeliamo tilto per Danės upę pilies gatvėje, Klaipėdoje, rekonstrukcijos projektas
Lietuvos metų gaminys, 2016 metai
Kairių aplinkkelio projektas
Lietuvos metų gaminys, 2014 metai

"Kelprojektas“ į savo veiklą investuos daugiau nei 2 mln. litų

Didžiausia Lietuvos transporto infrastruktūros inžinerijos bendrovė „Kelprojektas", projektuojanti susisiekimo komunikacijas, viešojo naudojimo pastatus ir inžinerinius tinklus, pasirašė sutartį su pasauline programinės įrangos kompanija „Autodesk" ir į savo veiklą investuos daugiau nei 2 milijonus litų. Bendrovė diegs vieną pažangiausių pasaulyje dokumentų valdymo sistemą „Autodesk Vault" ir atnaujins jau turimą programinę įrangą. Bendra investicijų suma viršys 2,35 milijonų litų.
„Kelprojektas" atstovų teigimu, partnerystė su inžinerinės programinės įrangos gamybos lydere yra reikšmingas bendrovės pripažinimas tarp pažangiausių projektavimo įmonių.

„Tarptautinės lyderės sprendimą bendradarbiauti su mumis, diegiant „Vault" sistemą, lėmė mūsų darbuotojų kvalifikacija ir sukaupta patirtis adaptuojant „Autodesk" programas. Transporto infrastruktūros projektavimo srityje esame pirmieji Baltijos šalyse, įsidiegsiantys šią moderniąją dokumentų valdymo sistemą. Ji sustiprins turimas mūsų pozicijas rinkoje, o diegiamos naujovės palengvins darbo procesus bei prisidės prie efektyvesnio projektų įgyvendinimo",– sakė Algimantas Medžiaušis, UAB „Kelprojektas" generalinis direktorius.

Profesionali programinė įranga projektuotojams ir inžinieriams padeda organizuoti, valdyti ir stebėti duomenų kūrimą, modeliavimą ir dokumentacijos procesus. Atnaujinimas leis „Kelprojektui" efektyviau valdyti projektų įgyvendinimą ir atlikti komandines užduotis darbuotojams iš skirtingų įmonės padalinių, taip pat supaprastins duomenų paiešką sistemoje bei prisidės prie operatyvesnio reagavimo į pokyčius.

„Kelprojektas" yra vienintelis Baltijos šalyse programuotojų bendrijos „Autodesk Developer Network" (ADN) narys. ADN narystė suteikia pranašumą adaptuojant „Autodesk" produktus Lietuvos rinkoje. „Kelprojekte" šiuo metu dirba daugiausia sertifikuotų „Autodesk" specialistų Baltijos šalyse. Tokia aukšta darbuotojų kvalifikacija, bendrovės atstovų teigimu, yra vienas svarbiausių kriterijų sėkmingam programos įdiegimui.

„Siekdami užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę ir pažangiausius sprendimus, nuolat investuojame į moderniausių infrastruktūros projektavimo technologijų diegimą, darbo procesų tobulinimą bei darbuotojų kvalifikacijos kėlimą. Įdiegę naująją programinę įrangą, galėsime dar greičiau ir lengviau valdyti darbo procesus bei išnaudoti visas projektavimo programų galimybes", – pažymėjo A. Medžiaušis.

Planuojama, kad „Vault" sistemoje darbai bus vykdomi jau 2013 m. pabaigoje, o nuo 2014 m. antrojo ketvirčio visi naujieji projektai bus kuriami dirbant su „Autodesk Vault Collaboration AEC".

Programinės įrangos Autodesk Vault Collaboration AEC įdiegimas bendrovėje bus vykdomas dviem etapais: šiais metais planuojama atlikti bandomąjį projektą – serverinės dalies instaliavimą, programos diegimą procese dalyvausiančių darbuotojų kompiuteriuose. Kitąmet bus atliekamas sistemos konfigūravimas, pritaikymas prie bendrovės procesų bei projektų saugojimo struktūros. Šiame etape taip pat bus vykdomi saugumo taisyklių kūrimo, vartotojų aplinkos konfigūravimo, testavimo bei mokomosios medžiagos kūrimo darbai.