Pėsčiųjų ir dviračių viadukas per T.Narbuto gatvę Vilniuje
Lietuvos Metų gaminys, 2019 metai
Magistralinio kelio A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ruožo nuo 35,40 iki 45,15 km rekonstravimo projektas
Lietuvos metų gaminys, 2018 metai
Grigiškių transporto mazgo rekonstrukcijos projektas III etapas
Lietuvos metų gaminys, 2018 metai
Pakeliamo tilto per Danės upę pilies gatvėje, Klaipėdoje, rekonstrukcijos projektas
Lietuvos metų gaminys, 2016 metai
Kairių aplinkkelio projektas
Lietuvos metų gaminys, 2014 metai

Informacija apie viešo supažindinimo dėl Jonavos pietrytinio aplinkkelio ir jungiamųjų kelių tiesimo ir sankryžų įrengimo poveikio aplinkai vertinimo ataskaitos protokolą

Informuojame, kad yra parengtas viešo susirinkimo dėl Jonavos pietrytinio aplinkkelio ir jungiamųjų kelių tiesimo ir sankryžų įrengimo poveikio aplinkai vertinimo ataskaitos, vykusio 2014 m. birželio 10 d. 17val. Jonavos rajono savivaldybėje (Žeimių g. 13, LT-55158, Jonava) protokolas. Visuomenė susipažinti su protokolu gali per 3 darbo dienas nuo jo pasirašymo dienos. Pastabos dėl protokolo susirinkimą vykdžiusiems organizatoriams, teikiamos raštu (nurodytas adresas, el. paštas ir tel. numeris), nurodant teikėjo vardą, pavardę (organizacijos pavadinimą), teikėjo adresą, teikimo datą. Pastabos dėl protokolo bus išnagrinėtos, įvertintos ir pridėtos prie protokolo.

Pasiūlymus dėl poveikio aplinkai vertinimo  galima  buvo  teikti  iki  šio  susirinkimo,  šio  susirinkimo metu ir 10 darbo dienų nuo viešo susirinkimo datos raštu arba elektroniniu paštu info@kelprojektas.lt (pasiūlymų kopijos papildomai gali būti pateiktos pagal kompetenciją PAV subjektams ir atsakingai institucijai). Visi pasiūlymai yra įvertinami. Į raštu  pateiktus pasiūlymus atsakoma nurodytu adresu.

Protokolas