Pėsčiųjų ir dviračių viadukas per T.Narbuto gatvę Vilniuje
Lietuvos Metų gaminys, 2019 metai
Magistralinio kelio A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ruožo nuo 35,40 iki 45,15 km rekonstravimo projektas
Lietuvos metų gaminys, 2018 metai
Grigiškių transporto mazgo rekonstrukcijos projektas III etapas
Lietuvos metų gaminys, 2018 metai
Pakeliamo tilto per Danės upę pilies gatvėje, Klaipėdoje, rekonstrukcijos projektas
Lietuvos metų gaminys, 2016 metai
Kairių aplinkkelio projektas
Lietuvos metų gaminys, 2014 metai

„Kelprojektas“ stiprina pozicijas Baltijos šalyse ir plečia veiklą į Estiją

Didžiausia šalies transporto infrastruktūros projektavimo bendrovė "Kelprojektas" plečia veiklą užsienio rinkose. Prieš pusantrų metų įkurtas skyrius Latvijoje, o šiemet – Estijoje, kur netrukus bus įgyvendinamas ir pirmasis projektas. Įmonė laimėjo konkursą atlikti rekonstrukcijos projektavimo darbus tarptautinėje magistralėje Tallinn - Tartu - Võru - Luhamaa. Projekto vertė siekia beveik 0,5 milijono litų.

„Plėtra į užsienio rinkas yra vienas svarbiausių „Kelprojekto" strateginių tikslų. Siekiame ne tik įsitvirtinti bei stiprinti pozicijas jau esančiose rinkose, bet ir intensyviai ieškoti naujų. Laimėtas konkursas Estijoje bus gražus startas, kuris, tikime, lems tolesnę sėkmingą veiklą šioje šalyje", – sakė Algimantas Medžiaušis, UAB „Kelprojektas" generalinis direktorius.

Tartu aplinkkelio, kuris yra viena iš greitkelio Tallinn - Tartu - Võru – Luhamaa atkarpų, rekonstrukcijos projekto konkursą skelbė Estijos kelių direkcija „Maanteeamet". Bendra greitkelio rekonstrukcijos darbų vertė su statybos darbais siekia 6,5 mln. eurų. Projektą planuojama baigti per septynis mėnesius nuo sutarties pasirašymo.

Projekto metu „Kelprojekto" tyrėjai atliks geodezinius ir geologinius tyrimus, eismo saugumo auditą. Įmonės specialistų rengiamas rekonstrukcijos projektas apims 2,5 km pagrindinio magistralinio kelio, privažiavimo prie aplinkkelio kelių (bendras ilgis 2 km) ir dviejų viadukų rekonstrukcijos projektus.

Didelis dėmesys bus skiriamas ir infrastruktūrai – bus ruošiami į kelio ruožą patenkančių šaligatvių rekonstrukcijos, dviračių takų su apšvietimu įrengimo projektai. „Kelprojektas" rengs projektą ir požeminei perėjai po aplinkkeliu.

Tarptautinė magistralė Tallinn - Tartu - Võru – Luhamaa (E263) yra vienas iš dvejų pagrindinių Estijos kelių. Bendras jo ilgis 280 km.

„Veiklos plėtra į Estiją nėra atsitiktinė. Pagrindinis „Kelprojekto" dėmesys pastaruoju metu nukreiptas būtent į artimiausias Baltijos bei Skandinavijos šalis – Latviją, Estiją, Švediją ir Norvegiją. Specialiai šiam tikslui įmonėje įkūrėme Plėtros departamentą, kuris rūpinasi mūsų įmonės plėtra į naujas rinkas", – sakė Algimantas Medžiaušis, UAB „Kelprojektas" generalinis direktorius.